Od początku bieżącego roku mieszkańcy Rybnika mogą skorzystać z możliwości uzyskania dofinansowania na inwestycje służące ochronie powietrza oraz ochronie wód i powierzchni ziemi. Biorąc pod uwagę jakość powietrza jest to bardzo dobra inicjatywa – z dotacji na pompy ciepła w Rybniku korzysta coraz więcej osób .

rybnik smog
źródło: http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,myslisz-o-dofinansowaniu-na-inwestycje-ekologiczna-pobierz-wniosek-juz-teraz,wia5-3266-32199.html

Program wsparcia związanego z walką na rzecz ograniczenia niskiej emisji w ubiegłym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Mieliśmy przyjemność zamontować powietrzne pompy ciepła marki PANASONIC AQUAREA Naszym Klientom z Rybnika:

Więcej Naszych instalacji można oglądać w zakładce: Nasze realizacje.

Dofinansowanie do do pomp ciepła podobnie jak w 2016 roku wynosi:
10.000 zł dla osób fizycznych,
20.000 zł dla pozostałych podmiotów.

Wnioski można składać w terminie do 30 września br. jednak z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że zostaną znacznie szybciej wyczerpane.

Formularze oraz Regulamin jest dostępny na stronie Urzędu Miasta w Rybniku: link.

 

Zapraszamy wszystkie osoby z terenu Miasta Rybnik zainteresowane montażem lub wymianą systemu grzewczego do kontaktu i składania zapytań. Doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.

profesjonalizm

Masz pytanie dotyczące pomp ciepła, kotłów gazowych, wentylacji, czy systemów grzewczych zadzwoń lub prześlij e-maila: biuro@komfo.pl